O firmie

factory-2

RZT Technika Grzewcza, to firma produkcyjno-dystrybucyjna w branży instalacyjno-sanitarnej. Oferuje różnorodne akcesoria do instalacji centralnego ogrzewania i wody użytkowej, tj.:
· sprzęgła hydrauliczne
· rozdzielacze kotłowe
· grupy pompowe kotłowe (grzejnikowe, podłogowe i c.w.u.)
W najbliższym czasie firma będzie wprowadzać kolejne produkty, które pozwolą instalatorom na szybki, prosty i pewny montaż w instalacjach centralnego ogrzewania.
RZT Technika Grzewcza dostarcza wysokiej jakości produkty, gwarantuje przyjazną obsługę oraz konkurencyjne ceny.
Doświadczenie zdobyte w działach produkcji i sprzedaży zapewnia towary najwyższej jakości.
Idea i Kierunek Firma RZT Technika Grzewcza powstała w 2016 r. z myślą o produkcji i wprowadzaniu artykułów niezawodnych i innowacyjnych w branży grzewczej. Rozwiązania wprowadzane przez nas mają na celu usprawnić i udogodnić pracę instalatorom. Dlatego są najpierw projektowane, a później konsultowane z naszymi odbiorcami. Jesteśmy otwarci na sugestie, wymagania i potrzeby naszych klientów, jak i późniejszych użytkowników. Artykuły produkowane przez nas są innowacyjne i ergonomiczne, dzięki czemu gwarantują satysfakcję naszym odbiorcom. Wszystkie surowce przechodzą dokładną kontrolę jakości. Wysoki standard produktów, to nasz priorytet. Kierunek, w którym podążamy zawsze będzie stawiał na pierwszym miejscu jakość i zadowolenie naszych odbiorców. Zapraszamy do współpracy.